Profil uwodziciela – jaki jest?
Rozrywka

Profil uwodziciela – jaki jest?

Skuteczne uwodzenie kobiet to sztuka, którą może opanować praktycznie każdy. Drogi do tego celu są różne, ale ostatecznie prowadzą do zwrócenia uwagi interesującej przedstawicielki płci pięknej. Zanim będzie to jednak możliwe, mężczyzna musi uwierzyć w siebie, ponieważ właśnie wysokie poczucie własnej wartości pomoże mu zebrać się na odwagę, podejść i zacząć rozmowę. Bez niego trudno byłoby też wrócić do przysłowiowej gry po odrzuceniu. A kobieca odmowa to niestety integralna część uwodzenia. Kto chce uwodzić, musi wyciągać wnioski i próbować dalej.

Zatem pierwszą cechą efektywnego uwodziciela jest poczucie własnej wartości. Mężczyzna musi uwierzyć, że może zdobyć daną kobietę. W przeciwnym razie to nie ma prawa się udać. Warto pamiętać, że samoocena jednostki wpływa nie tylko na poziom jej zadowolenia z samej siebie. Jeżeli ktoś ma o sobie dobre mniemanie, to paradoksalnie łatwiej jest mu pracować nad swoimi niedoskonałościami. Może sobie powiedzieć: jest dobrze, ale może być lepiej.

Trzeba się po prostu bardziej postarać. Jeżeli obszarem życia do poprawy jest uwodzenie, wówczas mężczyzna może albo podjąć samodzielne próby rozwoju umiejętności nawiązywania relacji z płcią przeciwną, albo zapisać się na odpowiedni kurs. Szkolenia w tym zakresie są co ciekawe bardzo popularne, co pokazuje, że w polskim społeczeństwie istnieje zapotrzebowanie na rozwój umiejętności uwodzenia. To również dowód, że Polacy nie obawiają się przyznać, że z kobietami sobie nie radzą. A dostrzeżenie problemu to pierwszy krok do jego rozwiązania.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w uwodzeniu, zajrzyj na stronę uwodzenie.org, a dowiesz się, jak to zrobić

Czy omawiając temat uwodzenia, należałoby wspomnieć o wyglądzie? I tak, i nie. Tak dlatego, że ma on wpływ na budowanie wizerunku jednostki oraz tworzenie pierwszego wrażenia. Nie, gdyż wygląd zbyt często utożsamiany jest z naturalnymi cechami, jak figura, kształt nosa czy proporcje twarzy. Jednym słowem z elementami, które nie są zależne od człowieka. Nawet średnio przystojny mężczyzna może mieć uwodzenie w małym palcu.

Z drugiej strony niekiedy panowie o wyglądzie modela zapisują się na kurs uwodzenia i podrywu. Warto pamiętać, że atrakcyjność w oczach płci przeciwnej buduje się głównie poprzez dbanie o sobie. Dobrze dopasowane ubrania, zdrowa cera, piękny uśmiech, zadbane dłonie. Na to wszystko każdy człowiek ma wpływ w swoim życiu.

Dobry rozmówca. Kobiety uwielbiają mówić. Zatem mężczyzna chcący zyskać ich przychylność nie może stanowić dla nich zbyt dużej konkurencji pod tym względem. Jednak milczek też nie będzie miał szans. Jego rozmówczyni zechce dowiedzieć się czegoś o nim, a zatem w profilu skutecznego uwodziciela powinna znaleźć się umiejętność prowadzenia interesującej rozmowy.  Nie każdy rodzi się wielkim mówcą. Na szczęście jednak można się tego nauczyć, a na pewno doszlifować pewne niedociągnięcia. Warto próbować jak najczęściej i odzywać się przy każdej możliwej okazji. Niekoniecznie w czasie spotkania z kobietą, ale również w sklepie, banku, a nawet na ulicy. Jeżeli zyska się mocny, pewny siebie głos, na pewno łatwiej też przyjdzie rozmowa z kobietą.

Post Comment